Nicolas Nkoulou skoorib Torino eest ja võtab George Floydi auks põlve

0 6

Kameruni rahvusvaheline mängija Nicolas Nkoulou läks pärast Torino avavärava avamist Serie A taaskäivitamise järel põlvele - viis avaldada austust tervishoiutöötajatele ja COVID19 ohvritele ning toetada kampaaniat Black Lives Matter.

Nicolas Nkoulou, kes on mustanahaline, suundus Torino avas 15. minutil ja võttis kohe põlve USA politsei poolt külmavereliselt tapetud musta relvastamata Aafrika Ameerika Ameerika Ühendriikide George Floydi auks.

"Kui ma viskasin, mõtlesin kohe oma vennale Floydile, kes on minu jaoks oluline," sõnas Nkoulou. Käeraudades mustanahaline mees Floyd suri 25. mail pärast seda, kui Minneapolise politseiametnik surus põlve Floydil kaela kaheksa minutit.

Kameruni jalgpalluri eesmärk oli esimene Serie A värav 103 päeva jooksul pärast Coronaviiruse pandeemia põhjustatud sulgemist ja liikumiskeelu kogu maailmas.

Torino mees Nicolas Nkoulou põlvitas, kui tähistas koos oma meeskonnakaaslase Andrea Belottiga oma külje avavärava löömist Serie A jalgpallimatši ajal Torino ja Parma vahel Itaalias Torino olümpiastaadionil laupäeval, 20. juunil 2020.

Torino mängis esimeses Serie A-mängus Parmaga viiki 1-1, kuna liiga suleti enam kui kolm kuud tagasi.

Torino mängijad kandsid mängijate kampsunitel spetsiaalset komplekti, milles oli tervishoiutöötajatele mõeldud teade: “- Tänan teid kõiki kangelasi!”

Enne avalööki jälgiti ka minutiminutilist vaikust - viisi, kuidas avaldada austust kõigile pandeemia käigus hukkunutele.

Ainult meelde tuletada, et Itaalia on olnud koronaviirus kõige rängemalt kannatanud riik, kus COVID-35,000 põhjustati peaaegu 19 9 surma. See oli ka esimene riik Euroopas, kes XNUMX. märtsil oma jalgpalliliiga sulges.

Itaalia liiga Serie A jätkas plaanitud nelja matšiga, kuid tühjadel staadionitel.

Hellas Verona alistas hilises matšis Cagliari 2-1. Pühapäeval võõrustab Atalanta Sassuolot ja Inter Milan tervitab Sampdoriat.

Torinos viigistas Juraj Kucka 31. minutil Parma kasuks, viigistades seisuks 1-1.

Nkoulou Torino, kes oli enne sulgemist kaotanud oma eelmised kuus liigamängu, liikus kolm punkti taandamistsoonist kõrgemale.

Parma tõusis kaheksandaks, kaks punkti Veronast allapoole ja kolme punktiga Euroopa kohalt maha.