Liverpooli meister parandas oma delfiinide linna

0 635

Sel aastal kahekordse Inglismaa meistri tiitli Liverpoolilt ilma jätnud Manchester City võttis väikese, kuid arvestatava kättemaksu, parandades neljapäeval Premier League'i 4. päevaks väga kahvatud punased (0-32).

Sellegipoolest, kui kahe meeskonna vaheline erinevus on 20 punkti, pole sellel reaalseid tagajärgi, isegi kui see võtaks Jürgen Klopi meestelt mõne ajaloolise rekordi, mis on nende hooaja lõpu ainsateks eesmärkideks.

See kindlustab ka City delfiini koha, mis on nüüd 11 punkti Leicesterist (3.) ees.

Nädalaga City kaotuse järel Chelseale (2-1), mis lõplikult krooniti Liverpooliks, ja selle matšini võib arvata, et punastel oleks olnud aega taastada pidustused oma esimese tiitli saamiseks 30 aasta jooksul.

Kuid viis, kuidas nad pärast esimese eesmärgi saavutamist plahvatasid, hoolimata esimeste 20minutilisest kvaliteedist, viitab sellele, et vähemalt psühholoogiliselt on dekompressioon neile järele jõudnud.

Raheem Sterlingi poolt Joe Gomezi ees - kes takerdus novembris esimesele jalale, kuid mõni päev hiljem - valides rünnaku peatamise tõttu paar minutit hiljem - vallandatud trahv, mille tõttu ründaja peatati mänguks - põhjustas matš vahetamise .

Parempoolse jalaga ümberkujundamise eest vastutas Kevin de Bruyne (1-0, 25.).

Kümme minutit hiljem leidis Sterling end suurepärase loenduri lõppedes, aheldades kontrolli Gomezi vasaku ja väikese palli laiendamiseks, et panus kahekordistada (2-0, 35.).

Vahetult enne vaheaega lõi küüsi mangunialane Phil Foden (20-aastane), pärast taas möödunud seeriat, mis vähendas punaste kaitsjaid pealtvaatajate edetabelisse (3-0, 45.).

- raske tulemus -

Kunagi Jürgen Kloppi juhtimisel polnud Liverpool jõudnud kolme värava taha murda. Viimane pretsedent läks tagasi Brendan Rodgersi korraldusel maske 6. aastal Stoke'is möödus 1-2015, kus poolajaks oli seis juba 5-0.

Hoolimata kodanike meeleavaldustest esimese perioodi lõpus, oli skoor vaheajal raske.

Mohamed Salah oli seda summat juba 20. minutil ristteelt lasknud ja sundis Edersoni juba pärast väga head jadakontrolli / lendamist täissõidus juba 4. minutist parrysse.

Kõige kindlam tõend selle kohta, et Liverpool ei olnud neljapäeva õhtul nende plaadil, oli kapteniruumist naasmise reaktsioonipuudus või Sadio Mané seletamatu läbikukkumine, kes sai Jordan Hendersonilt kümme meetrit väravast uskumatu palli. ilma et oleks suutnud seda tagasi võtta või kontrollida (54e).

Kõrvalt vaadates tundus Jürgen Klopp oma mängijate domineerimise üle rohkem pahane kui tegelikult vihane.

Neljas värav, mis Sterlingilt lõi löögi, mille Alex Oxlade-Chamberlain oma eesmärkidest tõmbas, kui see ei paistnud tingimata olevat sihtmärki, jääb lõpuks üsna anekdootlikuks (4-0, 66.).

Kokkuvõttes on see väike parandus Kloppile isegi õnnistuseks.

Kaugeltki selles, et seatakse kahtluse alla liiga punase punase hooaeg, tuletab see neile meelde, et erinevus võistlusega ei ole 20 punktiga "päriselt" ja järgmisel hooajal alustavad kõik samal joonel.