Ricketts ja Whitecaps rikuvad Chicharito Galaxy kodudebüüdi

0 1

CARSON, California (AP) - Tosaint Riketid lõi 74. minutil Vancouver Whitecapsile 1-0 võidu LA Galaxy üle ja rikkus Javier "Chicharito" Hernandezi koduse debüüdi laupäeva õhtul.

Whitecaps kaitsja Ali Adnan sai ilusa läbimurde paremal äärel ja andis suurepärase tsenderduse Rickettsile, kes läbis väravavahi. David Bingham.

Bingham hoidis Galaxy mängu 89. minutil, kui see seisma jäi Lucas Cavallini karistuslöök parema jalaga öö kolmandaks peatumiseks. LA mängis pärast viimast 15 minutit lühendatud mängu Joe corona sai oma teise kollase kaardi.

Galaxy (0-1-1) käes oli eelis, kuid vaid löök väravasse, mis tuli Cristion Pavonilt 47. minutil.

Suurliiga Jalgpalli hooaja suurim värbamine Chicharito nägi taas vaeva. Mehhiko staaril oli kahes esimeses mängus väravata vaid kaks lasku.

The Sacha Kljestan oli 24. minutil pärast Whitecaps väravavahi võrku lahti Maxime Crepeau ja kaitsja Janio Bike segunesid tasavägiselt. Kuid Kljestani löök otse karistusalast välja läks vasakul äärel.

Vancouveri parim võimalus esimesel poolajal oli 26. minutil, kui Andy Rose lõi karistuslöögist ristnurka. Whitecaps viigistas oma rekordi seisuga 1-1.