Frankfurt kõrvaldab Leipzigi Saksamaa karikavõistlustelt

0 192

FRANKFURT, Saksamaa (AP) - Filip Kostic viskas kolmapäeval kaks korda skoori Eintracht Frankfurt alistas Leipzigi teist korda 11 päeva jooksul, et kindlustada koht Saksamaa karikavõistluste veerandfinaalis.

Leipzig alustas pingil olnud tippmeeskonna Timo Werneriga ja Frankfurt asus juhtima 17. minutil, kui Andre Silva muutis penalti, kui Marcel Halstenberg palli manipuleeris.

Kostic viigistas teise poolaja alguses Frankfurti kasuks 2-0 pärast halba söötu Leipzigi kaitsel.

Uus värbaja Dani Olmo lõi oma esimese värava Leipzigi kasuks 68. minutil, kuid külastajad ei suutnud isegi Werneri asendamise järel taset võrdsustada. Kostic lisas veel ühe värava sügaval ajal vasturünnakutele.

Leipzig pole oma viimast kolme mängu võitnud ja kaotas laupäeval Bundesligas Müncheni Bayernile esikoha. Halva vormi katalüsaatoriks oli 2: 0 kaotus Frankfurtile 25. jaanuaril.

Ka kolmapäeval lõpetas Fortuna Düsseldorf kuue mänguga võitmatu vise, lüües teise taseme Kaiserslauterni 5-2.

Dortmundi Borussia läheb Werder Bremeniga vastamisi hiljem kolmapäeval, Schalke võõrustab aga Jürgen Klinsmanni Hertha Berliini.