Madrid lõpetab võistluse Getafe'is võita, Oblak päästab Atlético

0 94

BARCELONA, Hispaania (AP) - Real Madrid vajas kaitsjat, et lõpetada laupäeval kolm sirget viiki ja tugev põud, kui ta pärast talvevaheaega jätkab oma Hispaania liiga kampaaniat.

Madridi keskkaitsja Raphael Varane lõi peaga pärast seda, kui aitas kaasa mängida enda väravas GetafeVäravavaht suurendas 3: 0 võitu Getafe'il, tema konkurent Crosstownis.

Zinedine Zidane'i esimene võit neljas voorus jättis ta edetabeli tippu ühe punkti võrra kõrgemale Barcelona enne valitsevaid meistrid mängivad mõni tund hiljem Espanyoli.

Väravavaht Jan Oblak tegi kaks tähelepanuväärset päästmist hilja Atlético Madridi 2-1 võiduga Levante, tagades selle läbimise Sevilla kolmandal kohal väravate vahega.

Aussi, Valents alistas Eibari 1-0.

Madridi, Barcelonasse, Atléticosse ja Valenciasse sõidavad Arabie Saoudite et järgmisel nädalal võistelda Hispaania uuel superkarikal.

VARAANIVASTIK

Varane'i süüdistati varem peatatud lähtejoone kinnistamises Sergio Ramos. Kuid ta läks ka teise otsa, et aidata oma meeskonna esimestel eesmärkidel pärast järjestikuseid viike saada.

Varane lõi Getafe'i väravavahi David Soria omavärava, et avada skoor 34. minutil, kui nad said väljakul kõrge palli. Hispaania liigas andis värava Soria, kes tundus pärast ebaõnnestumist palli enda võrku löömist.

Varane kahekordistas eduseisu 53. kohal, kui tal ei suudetud väravat vabalöögist koju naasta Toni Kroos. Luka Modric lisas kolmanda timeout värava, kuna Getafe kaotas sel hooajal oma 10 liiga kodumängust teise.

"Alustasime aastavahetust õigesti," ütles Zidane.

OBLAKI SÄÄST

Atlético võttis pärast varase skoorimise ja Oblakiga kolme punkti kaitsmist oma kolmanda otsevõidu.

Thomas Partey alustas atraktiivset liikumist, mis viis Correa avamiseni 13. sajandil, kui ta mängis Kieran Trippier paremal küljel lai. Trippier kasutas palli juhtimise asemel üheainsa täpset puudutust, et saata rist lähedalasuvale postile, kuhu Correa selle koju suunas.

Roger Martí suutis Levante nimel kolm minutit hiljem hästi tasemel olla, kui hooaja üheksanda värava nimel palli väravasse lükkas.

Atlético kaitsja Felipe Monteiro tabas 19. sajandil Atlético paremalt tagasi võimsa päisega.

Atlético pöördus Oblaki poole, et teha kaks ühekäelist peatust, keeldudes Enis Bardhist mängu hilises osas. Oblak pettunud Bardhi suurepärase soolopingutuse pärast kolme kaitsja raputamist enne tasakaalust välja laskmist. Sloveenia Seejärel tõusis väravavaht sellest kaugemale, peatades Bardhi pea ühe matši viimasel korral lähedal.

"Me kõik tahame mängud varakult lõpetada, kuid me ei löönud kolmandat väravat, mis oleks selle kõrvale pannud," ütles Oblak. "See oli refleksipeatus ja õnneks peatusin (Bardhi viimane katse). "

VALENCIA valitseb

Valencia ründaja Maxi Gómez lõi palli väravast mööda Daniel Wass esimesel poolajal koduvõit Eibari vastu.

Hooaja alguses raskusi kogenud Valencia jätkas edetabeli tõusmist, et jõuda kuuendale kohale.